Centrum Badań i Edukacji Statystycznej GUS

Centrum Badań i Edukacji Statystycznej GUS
Jachranka 81, Jachranka, 05-140 Serock
Gmina:
Serock
Telefon:
22 768 14 84
Fax:
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć
Opis

Ośrodek Centrum Badań i Edukacji Statystycznej GUS usytuowany jest w pobliżu Warszawy, w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego.

Centrum dysponuje 150 miejscami noclegowymi, własną bazą gastronomiczną oraz kawiarnią. Jest miejscem absolutnie wyjątkowym, malowniczym, położonym z dala od miejskiego zgiełku.

Centrum charakteryzuje się przestrzenną, niską zabudową pozbawioną barier architektonicznych.

Na terenie obiektu znajduje się rozległy ogród, parkingi przeznaczone dla autokarów i ok. 50 samochodów oraz małe tereny sportowe. Istnieje możliwość korzystania ze sprzętu rekreacyjnego, boiska do siatkówki, koszykówki, rowerów oraz rejsów po Zalewie Zegrzyńskim. Okolica stanowi znakomity teren do:

- zajęć plenerowych, a zimą doskonałą przestrzeń do uprawiania narciarstwa śladowego

Inspirujące krajobrazy, sielska atmosfera, możliwość aktywnego wypoczynku sprawiają, że CBiES GUS jest doskonałym miejscem do organizacji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, integracji, pracy zdalnej oraz indywidualnego wypoczynku.

Bez problemu można do nas dotrzeć samochodem lub transportem publicznym:

http://www.zenek-nasielsk.pl/

 

ZAKWATEROWANIE W NAJLEPSZE J CENIE

Dysponujemy 64 pokojami oraz 3 pokojowym apartamentem typu studio z tarasem i oddzielnym wejściem.

Pokoje typu: single, twin, double, triple i apartamenty stwarzają możliwość zakwaterowania 200 osób. Wszystkie pokoje posiadają łazienki oraz wyposażone są w ręczniki kąpielowe. Na życzenie klienta w hotelowej recepcji czekają żelazka, suszarki do włosów, opaski zaciemniające oraz inne niezbędniki. Okna otwierane w pokojach, w większości wychodzą na park oraz otaczające tereny zielone.

 

ELEGANCKIE PRZYJĘCIE

Z przyjemnością zorganizujemy dla naszych gości wymarzone chrzci­ny, komunie, studniówki, jubileusze, urodziny, wesela, także plene­rowe. Na specjalne okazje udostępniamy namiot bankietowy 6/12 m. Wspólnie z Państwem przygotujemy scenariusz wydarzenia i zatrosz­czymy się o każdy jego element. Przy sprzyjających warunkach pogodo­wych możemy wykorzystać parkowe otoczenie jako miejsce serwow­ania posiłków.

Galeria zdjęć

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design