Plebiscyt na Najlepszego Sportowca 2018 roku

2019-03-12

Starostwo Powiatowe w Legionowie zachęca do udziału w wysyłaniu swoich kandydatur na Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego 2018 roku. Aby wziąć udział w Plebiscycie należy wypełnić formularz dostępny na stronie Starostwa Powiatowego w Legionowie. Ostateczny termin wysyłania kandydatur kończy się 24.03.2019 roku. 

Zgłoszenia kandydatur (formularz zgłoszeniowy) można wysyłać pocztą tradycyjną na adres Starostwa Powiatowego w Legionowie - Wydział Spraw Społecznych ul. gen. Władysława Sikorskiego 11 (05-119 Legionowo), pocztą elektroniczną na adres: sport@powiat-legionowski.plpromocja@powiat-legionowski.pl.

Inna możliwosć doręczenia kandydatur (karta zgłoszenia) to bezpośrednie złożenie formularza w Kancelarii siedziby organizatora - Starostwa Powiatowego w Legionowie. 

Po zakończeniu terminu wysyłania kandydatur przez uczestników Plebiscytu, który kończy się 24.03.2019 roku, Komisja Plebiscytowa utworzy listę nominowanach kandydatów na Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego 2018 roku.

Głosowanie będzie trwało od 01.04.2019 roku do 30.04.2019 roku. Pierwszą metodą głosowania jest wypełnienie prawidłowo kuponu, dostępnego w pliku na stronie www.powiat-legionowski.pl lub w gazecie lokalnej "Kurier. Informator Powiatu Legionowskiego" oraz wysłanie pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Legionowie, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo lub bezpośrednie zgłoszenie się z kuponem do Kancelarii Starostwa Powiatowego w Legionowie (ul. Gen. Wł. Sikorskiego 11). Inna metoda to oddanie głosu za pomocą kuponu wyciętego z gazety: "Kurier. Informator Powiatu Legionowskiego" i wrzucenie do urn rozstawionych na terenie Urzędów Gmin na obszarze Powiatu Legionowskiego (głosowanie bedzie trwało od 01.04.2019 do 30.04.2019). Istnieje również możliwość wysłania kuponu pocztą (patrz: regulamin). 

Komisja Plebiscytowa po zakończeniu "głosowania" podliczy liczbę oddanych głosów. Największa liczba głosów zadecyduje o tym, który z nominowanych sportowców zostanie wyłoniony jako zwycięzca Plebiscytu. 

 

Regulamin 

Formularz zgłoszeniowy 

Kupon Sportowiec Roku 

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design