Ósma wystawa w Galerii Dziesiątka - Filia GCKiS w Skierdach

25 października 2019

Organizatorzy:

  • Galeria "Dziesiątka"
  • Filia Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Skierdach  
  • Urząd Gminy Jabłonna 

Podczas tego wydarzenia 25.10.2019, w budynku filii Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Skierdach (ul. Nadwislańska 1) swoje prace przedstawi malarka Pani Bogna Jarzemska - Misztalska. Urodziła się w Częstochowie. Jej pasją jest wykonywanie prac w technice emalii (wypalanych w piecu oraz pokrytych szkliwem).

Wystawiała swoje prace w Polsce (m.in. na organizowanych sympozjach, wystawach) oraz za granicą m.in. w Niemczech, Francji, Słowacji, Bułgarii, Arabii Saudyjskiej (2005 - Pałac Fundacji Króla Faisala, Rijadh - Jeddah), czy Szwajcarii (2013 - "Obrazy ogniem malowane" wystawa malarstwa w Genewie).

Jest finalistką Międzynarodowego Biennale Malarstwa i Tkaniny Unikatowej Gdynia 2011 oraz 24 i 25 Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego w Szczecinie. 

1 / 3
2 / 3
3 / 3

" src="/upload/Image/Iobraz47x57zcykluPejzazeogniemmalowanerok2018.jpg" style="width: 300px; height: 300px; float: left;" />

Podczas ósmej wystawy w Galerii Dziesiątka w Skierdach Pani Bogna Jarzemska - Misztalska zaprezentuje 10 obrazów. Będą to obrazy malowane w technice emalii na metalu oraz olejne. 

Będą to obrazy składające się na 2 cykle:

  • malarstwo w emalii „ Pejzaże ogniem malowane”  
  • malarstwo olejne - Dyptyki - „ Odpocznij sobie…

Inspiracje do swoich prac czerpie z przyrody, pejzaży, przebytych podróży, czy ukochanych miejsc, gdzie uwielbia spędzać czas.

 

Materiały:

Pani Bogna Jarzemska-Misztalska

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design