Konkurs plastyczny pt. "Zdrowie w Bajce"

2020-11-05

KONKURS PLASTYCZNY 

SKIEROWANY DO DZIECI 

Z TERENU POWIATU LEGIONOWSKIEGO

 

XII edycja konkursu

"Zdrowie w Bajce"

 

Powat Legionowski, przy współorganizacji Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w L-wie, nauczycieli z Zespołu Promocji Zdrowia i Szkoły Promującej Zdrowie działającej w Szkole Podstawowej nr 7 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Legionowie zapraszają do udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM pt. "Zdrowie w Bajce" (wykonanie pracy plastycznej lub napisanie krótkiego opowiadania - przesłanie WYŁĄCZNIE JEDNEJ PRACY wykonanej samodzielnie lub w grupie 2 osobowej (grupa 2-os. - dzieci z tej samej kategorii wiekowej!!!) dzieci uczęszczające do PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (klasy I - III) z terenu Powiatu Legionowskiego oraz mieszkiające w Powiecie.

Tematyka konkursu pn. "Czyste rączki mam, bo o swoje zdrowie dbam" odnosi się m.in. do kształtowania postawy odpowiedzialności za własne zdrowie wśród dzieci.

Prace należy dostarczyć do Biura Obsługi Mieszkańców Starostwa Powiatowego w Legionowie (ul. Wł. Sikorskiego 11) lub przesłać skan pracy (W WYJĄTKOWYCH PRZYPADKACH związanych z epidemią) na adres mailowy wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz oświadczeniem z hasłem w temacie "Zdrowie w bajce".

 zdrowie@powiat-legionowski.pl

REGULAMIN  

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

WRAZ Z OŚWIADCZENIEM OPIEKUNA PRAWNEGO  

 

TERMIN SKŁADANIA PRAC UPŁYWA

07.12.2020 ROKU

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design