Konkurs fotograficzny "SPORTOWO I AKTYWNIE W MOJEJ GMINIE SEROCK”

2018-04-17

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Serocku organizuje konkurs fotograficzny pt. „SPORTOWO I AKTYWNIE W MOJEJ GMINIE SEROCK”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Serock. W konkursie należy wykonać zdjęcie aparatem fotograficznym lub innym urządzeniem: komórką, tabletem np. obiektu architektonicznego związanego z infrastrukturą sportową znajdującego się na terenie Gminy Serock (siłownie zewnętrzne, ścieżki rowerowe, boiska wielofunkcyjne: do gry w piłkę nożną, koszykową czy siatkową. Przykładowo może to być również aktywność fizyczna wykonywana przez uczestnika konkursu, na obiektach sportowych. Inna wykonywana aktywność fizyczna: np. pokonywanie tras rowerowych czy pieszych na dostępnych szlakach na terenie Gminy Serock.  Konkurs trwa do 30.09.2018 roku. W tym czasie należy dostarczyć zdjęcia zapisane na płycie CD do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Serocku, mieszczącego się przy ul. Pułtuskiej 47 w Serocku.
Wręczenie nagród nastąpi podczas XVI Biegu Niepodległości w Serocku – 28 października 2018 roku. Organizatorem konkursu fotograficznego jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w serocku.

Szczegółowe informacje w regulaminie:

Regulamin

oraz na stronie internetowej:

http://sport.serock.pl/

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design