Konkurs "Architektura powiatu legionowskiego w obiektywie" w październiku

2017-07-20

Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Legionowie z siedzibą w Legionowie przy ul. gen. Wł. Sikorskiego 11.

Adresatami konkursu są fotografowie amatorzy oraz profesjonaliści. Uczestnikami konkursu mogą być osoby, które ukończyły 13 rok życia (odpowiednia zgoda od opiekunów prawnych, oświadczenie znajdujące się na Formularzu Zgłoszeniowym). Tematyka konkursu związana jest z ARCHITEKTURĄ powiatu legionowskiego. Wykonane zdjęcia muszą dotyczyć budynków: tych współczesnych i zabytkowych oraz wnętrz i konstrukcji znajdujących się na terenie powiatu legionowskiego. Uczestnik może zgłosić maksymalnie 10 zdjęć w danym miesiącu.

Zdjęcia mogą zostać przesłane na adres mailowy: konkurs@powiat-legionowski.pl z dopiskiem: konkurs fotograficzny "Architektura powiatu legionowskiego w obiektywie - PAŹDZIERNIK" lub zapisane na płycie CD i dostarczone do Wydziału Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Legionowie, ul. gen. Wł. Sikorskiego 11 (piętro 5, pokój 505).

Trzech wyłonionych zwycięzców w danym miesiącu zostanie nagrodzonych zestawami powiatowych upominków. Najlepsze zdjęcie w danym kwartale zostanie nagrodzone tabletem o wartości 876,66 złotych.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy potrzebny do udziału w konkursie.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?


1. Zapoznaj się z regulaminem
2. Wypełnij zgłoszenie
3. Opisz swoje zdjęcia imieniem, nazwiskiem i nazwą obiektu,
4. Załącz zgłoszenie oraz zdjęcia do wiadomości i wyślij na: konkurs@powiat-legionowski.pl
5. W tytule dopisz: konkurs fotograficzny Architektura powiatu legionowskiego w obiektywie – (nazwa miesiąca, np.: październik)
 

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design