IV Bieg charytatywny - dla Mariusza

2018-11-26

02.12.2018 roku w Legionowie odbędzie się IV Bieg Charytatywny - Wózek dla Mariusza. Środki pieniężne zebrane podczas biegu do puszek zostaną przeznaczone na zakup wózka dla Mariusza Wronowskiego, mieszkańca Legionowa. Zawodnik drużyny biegowej CHTMO. Wózek na pewno ułatwi Mariuszowi codzienne poruszanie się oraz dojeżdżanie na rehabilitację. Mariusz Wronowski jest strażakiem. Cierpi na stwardnienie rozsiane.


Uczestnik licznych biegów: m.in. maratonów, półmaratonów, imprez lokalnych. Wśród osiągnięć, dokonań może pochwalić się udziałem w 45. edycji berlińskiego maratonu w 2018 roku (BMW Berlin Marathon; czas zawodnika: 03h:27m:31s.) oraz wygraną w 32. Maratonie w Wenecji (Huawei Venicemarathon 2017, czas 3h:33m:04s). Poza tym zajął I miejsce w 39. PZU Maratonie Warszawskim (kat. zawodników na wózkach). 

Bieg ma charakter charytatywny, rekreacyjny na dystansie 5 km (bez pomiaru czasu), ulicami Legionowa.
Osoby, które są zainteresowane udziałem w biegu oraz nie jest im obca pomoc drugiej osobie, proszone są o dokonanie zgłoszenia (zapisu) do udziału w biegu na fb: Razem dla Mariusza. W prywatnej wiadomości należy wpisać imię i nazwisko uczestnika biegu, miejsce zamieszkania bądź nazwę grupy, wraz z deklarowaną kwotą pieniężną (konieczną do wzięcia udziału w biegu, minimalna kwota to 20 zł).

START biegu zaplanowany jest na godziną 13.00, obok DPD Areny Legionowo, ul. Bolesława Chrobrego 50B.

Dystans, jaki będą mieć do pokonania uczestnicy biegu to 5km.

Trasa biegu: IV Bieg Charytatywny (trening) dla Mariusza

https://www.gpsies.com

Informacje o biegu na fb Razem dla Mariusza:

https://www.facebook.com

Zapisy do 01.12.2018 roku. 

Organizatorami biegu charytatywnego, rekreacyjnego są Urząd Miasta Legionowo, Grupa Biegowa CHTMO, Razem dla Mariusza (fb Mariusza Wronowskiego).

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design