Dwa kółka na wynajem

2018-05-07

Od początku maja br. ponownie uruchomiona została wypożyczalnia rowerów w Punkcie Informacji Turystycznej w Centrum Komunikacyjnym przy ul. Kościuszki 8A w Legionowie.

Punkt Obsługi Rowerzysty to drugie miejsce, po wypożyczalni rowerów w Arenie Legionowo, w którym można bezpłatnie wynająć jednoślad. Oferta skierowana jest nie tylko do mieszkańców powiatu, ale i do turystów, którzy mogą poznawać uroki naszego rejonu przemierzając na dwóch kółkach liczne szlaki i ścieżki rowerowe. Punkt na legionowskim dworcu będzie działał do końca listopada, kiedy to sezon rowerowy dobiega końca. W dni powszednie rowery wypożyczać można w godz. 9-17. Natomiast w weekendy i święta w godz. 10-18. Oprócz rowerów istnieje możliwość wypożyczenia przyczepki lub fotelika do przewozu dzieci.

Ponadto w Punkcie Informacji Turystycznej na zainteresowanych czekają mapy, przewodniki, informatory oraz inne publikacje zawierające wszelkie informacje niezbędne dla zwiedzających powiat legionowski.

                           Aż do późnej jesieni w Punkcie Informacji Turystycznej,                                   zlokalizowanym w budynku legionowskiego dworca,                                                      można bezpłatnie wypożyczyć rower

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design