"Architektura powiatu legionowskiego w obiektywie"

2017-04-07

Starosta legionowski ogłasza konkurs fotograficzny „Architektura powiatu legionowskiego w obiektywie”, który trwać będzie przez cały rok.


Konkurs fotograficzny jest skierowany do wszystkich osób. Osoby, które ukończyły 13 rok życia mogą wziąć udział w konkursie. Uczestnictwo tych osób w konkursie wymaga zgody od ich opiekunów prawnych (oświadczenia), który znajduje się na Formularzu zgłoszeniowym. Inną grupą docelową konkursu są miłośnicy fotografowania. W konkursie mogą wziąć udział osoby zajmujące się amatorskim robieniem zdjęć jak i profesjonalnym.
Celem konkursu jest promowanie dziedzictwa historycznego i walorów kulturalnych powiatu oraz zachęcenie mieszkańców i turystów do odkrywania ciekawych miejsc na terenie powiatu.
Konkurs będzie trwał od lutego do 17 grudnia 2017 roku. Pierwsze prace należy wysłać najpóźniej do dnia 28 lutego. Następne do ostatniego dnia każdego miesiąca.
Zdjęcia można przesłać w postaci załączników do wiadomości pocztą elektroniczną na adres: konkurs@powiat-legionowski.pl z dopiskiem: konkurs fotograficzny
„Architektura powiatu legionowskiego w obiektywie – (nazwa miesiąca, np.: MARZEC)”,
lub
dostarczyć zapisane na płycie CD do Wydziału Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Legionowie, przy ul. gen. Wł. Sikorskiego 11 (piętro 5, pok. 505), w kopercie z dopiskiem: konkurs fotograficzny „Architektura powiatu legionowskiego w obiektywie – (nazwa miesiąca, np.: MARZEC)”.

Szczegółowe informacje na temat zgłoszenia pracy dostępne są w zamieszczonym poniżej regulaminie.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?
1. Zapoznaj się z regulaminem
2. Wypełnij zgłoszenie
3. Opisz swoje zdjęcie imieniem, nazwiskiem i nazwą obiektu
4. Załącz zgłoszenie oraz zdjęcia do wiadomości i wyślij na : konkurs@powiat-legionowski.pl
5. W tytule dopisz: konkurs fotograficzny Architektura powiatu legionowskiego w obiektywie – (nazwa miesiąca, np.: marzec)

NAGRODY MIESIĄCA

Nagrody będą przyznawane co miesiąc 3 zwycięzcom, którzy otrzymają nagrody o wartości ponad 300 złotych (zestaw powiatowych upominków)

NAGRODA KWARTAŁU
Tablet o wartości ponad 800 złotych (4 edycje kwartalne)

ORGANIZATOR: Starostwo Powiatowe w Legionowie, Wydział Kultury i Promocji,

tel. 22 764 0 595

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design