Aquapark w Stanisławowie Pierwszym.

2012-03-21

14 marca w Stanisławie Pierwszym otwarto pierwszy w Gminie Nieporęt Aquapark. W Fali, bo tak został nazwany, znajduje się pływalnia sportowa, rekreacyjna, wanna z hydromasażem i sucha sauna.
Pływalnia sportowa - największa niecka o wymiarach 25 m x 12,5 m i głębokość od 130 cm do 180 cm. Podzielona jest na 6 torów ze słupkami startowymi. Dysponuje pełnym wyposażeniem, m.in. urządzeniami sygnalizacji falstartu, nawrotu w stylu grzbietowym, które umożliwiają organizację zawodów.
Niecka rekreacyjna, druga co do wielkości niecka, do której prowadzić będzie zjeżdżalnia ślimakowa długości ok. 70 metrów, ma wymiary 15 m x 5,7 m i głębokość 1,1 metra. Oferuje różnorodne atrakcje – podwodną leżankę z hydromasażem, dwa kołnierze z których wypływają strumienie wody, masujące kark.
Wanna z hydromasażem to trzecia z niecek, przeznaczona dla 6 osób, pięknie usytuowana przy oknie ozdobionym kolorowymi luksferami, z widokiem na las.
Dla większego komfortu użytkowników wszystkie trzy niecki, zostały też oświetlone podwodnymi reflektorami.
Sauna sucha po aktywnie spędzonych chwilach w wodzie, można odpocząć w suchej saunie, w której temperatura będzie dochodziła do 110 stopni Celsjusz.

Adres:
Aquapark Fala w Gminie Nieporęt
ul. Koncertowa 4, Stanisławów Pierwszy, 05-126 Nieporęt
tel. 22 772 00 89

szczegóły na temat Aquaparku znajdują się tutaj

fotografie z archiwum Urzędu Gminy Nieporęt

Komentarze:

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.

Wyślij
Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design