Aktualności
archiwum aktualności
fot. www.zmierzymyczas.pl
II Bieg Zająca - Chotomów

      W miniony weekend, w sobotę 9 września odbyła się II jesienna edycja dobroczynnego biegu tzw. "Bieg Zająca" z cyklu "Pomaganie przez Bieganie". Impreza odbyła się po raz pierwszy w Chotomowie (Lasy Chotomowskie), w Gminie Jabłonna, w Powiecie Legionowskim. Start oraz meta zawodów zlokalizowane były przy ul. Żeligowskiego w Chotomowie. Poprzednia edycja biegu z zającem odbyła się 08.04.2017 r. w Nieporęcie.

czytaj więcej
fot. www.nieporet.pl
Uroczystości pod pomnikiem PZL 37B ŁOŚ - 07.09.2017

      7 września 2017 roku o godz. 17.00 odbędzie się uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym pilotów polskiego bombowca PZL. 37 B „ŁOŚ” w Wólce Radzymińskiej, w gminie Nieporęt. Pomnik został zaprojektowany w kształcie naturalnej wielkości śmigła. Znajduje się przy ul. Szkolnej w Wólce Radzymińskiej obok Ochotniczej Straży Pożarnej.

czytaj więcej
Podziel się życiem

Zapraszamy do udziału w akcjach honorowych zbiórek krwi w ramach finansowanego przez Powiat Legionowski zadania publicznego pod nazwą: „Krzewienie idei krwiodawstwa i dawstwa szpiku wśród mieszkańców Powiatu Legionowskiego”. 

czytaj więcej
Kiążka na plaży

Słońce, plaża, błękitne niebo, a do tego leżak, parasol i dobra książka - to idealny sposób na relaksujący wypoczynek nad Jeziorem Zegrzyńskim. Zapraszamy na kolejną już edycję akcji "Książka na plaży", która startuje od najbliższego poniedziałku na plaży 600-lecia w Wieliszewie.

czytaj więcej
Wyszukiwarka
Kategoria:
Miejscowość:
Szukana fraza:
Wydarzenia
Najbliższe wydarzenia
Pogoda
Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design