Aktualności
archiwum aktualności
Karnawał nad Jeziorem

Przed nami ostatni weekendy szalonej zabawy karnawałowej. Hotele znad Jeziora również przygotowały specjalne oferty z tej okazji. Sprawdźcie sami…

czytaj więcej
Zimowe krainy Jeziora - Serock

W Serocku współczesność przenika się z historią. Historyczne i zabytkowe miejsca, które doskonale wpisują się we współczesny charakter gminy, zachowują pamięć dawnych czasów. 

czytaj więcej
Fot: Szymon Łabiński
Mistrz znad Jeziora

W miniony weekend do Płocka zawitali najlepsi piloci motoparalotniowi w Europie i na świecie. Puchar Prezydenta Miasta Płocka przyjechał razem z Mistrzem do powiatu legionowskiego. 

czytaj więcej
Zimowe krainy Jeziora - Nieporęt

Za oknami zima w pełni. Piękne krajobrazy zachęcają do spacerów. Zapraszamy więc do zimowych krain Jeziora, gdzie przyroda zachwyca i zachęca do aktywności nawet o tej porze roku.

czytaj więcej
IX Edycja Konkursu o Laur Marszałka

Zachęcamy do wzięcia udziału w IX edycji Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2015. 

czytaj więcej
Wyszukiwarka
Kategoria:
Miejscowość:
Szukana fraza:
Wydarzenia
Najbliższe wydarzenia
07 lutego 2016
Pogoda
zagle.pogodynka.pl
Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design