Aktualności
archiwum aktualności
Czytamy w plenerze

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie i Dyskusyjny Klub Książki „Ścieżki” już po raz kolejny zapraszają na akcję Czytanie w Plenerze pod patronatem Starosty Legionowskiego.

czytaj więcej
SUP with PUP

Heban to pies, który kocha wodę. Czy jest sport, który może uprawiać na Jeziorze Zegrzyńskim?

„Mimo nieco pokracznych początków przyjechaliśmy drugi, trzeci i kolejny raz, ku ogólnej uciesze zarówno naszej trójki jak i postronnych plażowiczów. :) I wkręciliśmy się. Ale zacznijmy od początku…”
 

czytaj więcej
Dzika plaża z książką

Kolejny tydzień, kolejna plaża. Tym razem mobilna wypożyczalnia książek zakotwiczyła na "Dzikiej plaży" w Nieporęcie w sąsiedztwie goszczących tam latem łabędzi. 

czytaj więcej
fot. legio24.pl
Legionowo dla rowerzystów

Już niedługo rowerzyści podróżujący w pobliżu Jeziora Zegrzyńskiego będą mieli kolejne udogodnienia. W Legionowie uruchomione zostaną tzw. punkty rowerzysty.

czytaj więcej
Noc spadających gwiazd

Dziś wieczorem zachęcamy wszystkich do zabrania kocy, leżaków, karimat i poduszek i udanie się na plażę lub łąkę z dala od miejskich świateł. Dlaczego? To właśnie dziś przypada noc spadających gwiazd!

czytaj więcej
Pierwszy tydzień z książką

Słońce, plaża, błękitne niebo i orzeźwiający powiew wiatru a do tego wygodny leżak, parasol i dobra książka - to idealny sposób na relaksujący wypoczynek nad Jeziorem Zegrzyńskim. 

czytaj więcej
Wyszukiwarka
Kategoria:
Miejscowość:
Szukana fraza:
Wydarzenia
Najbliższe wydarzenia
22 sierpnia 2014
23 sierpnia 2014
23 sierpnia 2014
Pogoda
zagle.pogodynka.pl
Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design