Aktualności
archiwum aktualności
Czerwonym szlakiem historii

Turystyczny szlak patriotyczny „Polski Walczącej” prowadzi nas po związanych z walką Polaków o niepodległość miejscach na terenie powiatu legionowskiego. Projekt ten jest jednym z pierwszych tego typu przedsięwzięć na Mazowszu. Trasę oznaczoną kolorem zielonym prezentowaliśmy w marcu. Dziś zapraszamy do zapoznania się ze szlakiem czerwonym - północnym.

czytaj więcej
Warsztaty Naukowe 2014

Instytut Fizjologii i Żywienia Zwierząt im. Jana Kielanowskiego PAN w Jabłonnie wspólnie z Komitetem Nauk Zootechnicznych PAN zapraszają do udziału w II Warsztatach naukowych w Jabłonnie pt. „Fizjologiczne mechanizmy wzrostu, rozwoju i rozrodu zwierząt” 

czytaj więcej
Wygraj rejs z Kliwrem!

Zbliża się sezon na spędzanie czasu nad wodą i na wodzie. Dzięki naszemu konkursowi, w którym nagrody ufundowała firma Kliwer, możecie wygrac dwugodzinny rodzinny rejs po wodach Jeziora Zegrzyńskiego.

czytaj więcej
fot. Disc Golf Events
Nowa forma rekreacji - Disc Golf

Disc golf jest przyjemną, dostępną dla osób w każdym wieku dyscypliną popularną w USA i zdobywającą Europę. Disc Golf oparty jest o zasady gry w golfa. Kij i piłkę zastępuje latający dysk, w miejsce dołka pojawia się specjalnie zaprojektowany kosz

czytaj więcej
Zdrowo i ekologicznie

Spotkanie z dietetykiem, wykłady dotyczące oczyszczania organizmu na wiosnę oraz możliwość zakupu swojskich przysmaków  - to wszystko czeka na was już w najbliższa sobotę.

czytaj więcej
Wyszukiwarka
Kategoria:
Miejscowość:
Szukana fraza:
Wydarzenia
Najbliższe wydarzenia
Pogoda
zagle.pogodynka.pl
Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design