Aktualności
archiwum aktualności
Książka na plaży

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zaprasza mieszkańców do udziału w akcji „Książka na plaży”. Mobilna wypożyczalnia zostanie zorganizowana w sierpniu na plażach w Serocku i Wieliszewie.

czytaj więcej
Poznaj Jezioro Zegrzyńskie z lotu ptaka

Jezioro Zegrzyńskie to idealne miejsce do uprawiania nie tylko popularnych sportów wodnych, ale także tych rzadszych, ekstremalnych. Miłośnicy flyboardu znajdą tu doskonałe warunki do praktykowania tej dyscypliny. 

czytaj więcej
Noc Spadających Gwiazd

"Noc Spadających Gwiazd” to najpiękniejsza noc w roku. W tym miesiącu można obserwować setki meteorów lecących w dół po niebie. Rój meteorów widoczny na sierpniowym niebie to Perseidy. I właśnie dzisiaj w nocy, możemy liczyć na najbardziej spektakularny widok tego zjawiska. 

czytaj więcej
Grzybów czas

Za oknem pada deszcz. Zastanawiacie się co robić w taka pogodę? To idealny czas na grzybobranie. Zanim jednak wybierzecie się do lasu mamy dla was kilka bardzo ważnych rad. Zapraszamy do lektury.

czytaj więcej
Wyszukiwarka
Kategoria:
Miejscowość:
Szukana fraza:
Wydarzenia
Najbliższe wydarzenia
Pogoda
zagle.pogodynka.pl
Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design