Aktualności
archiwum aktualności
Kino Otwarte

Kiedy za oknem szaro i ponuro a spacer to ostatnia rzecz na jaką ma się ochotę, może zamiast siedzieć przed telewizorem warto liznąć trochę kultury?

czytaj więcej
Kiermasze świąteczne już wkrótce

Nie da się ukryć - święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. W tym roku będziemy mogli skorzystać z tego, czego wokół Jeziora przy tej okazji brakowało - kiermaszów świątecznych.

czytaj więcej
Zabytek na pierwszym planie

Każdy czas jest dobry, aby wyruszyć na wycieczkę w poszukiwaniu przygód. Być może w trakcie swoich wędrówek natkniecie się na zabytek, w którym zachował się klimat minionych epok i o którym krążą legendy? Zamki i pałace, dwory czy stare ruiny tylko czekają na to, aby je odkryć.
 

czytaj więcej
Nowa atrakcja turystyczna w Twierdzy Modlin

11 listopada została otwarta wystawa sprzętu wojskowego, który z pewnością zainteresuje turystę w każdym wieku. Na placu przy Muzeum Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin (ul. Baśki Murmańskiej 164) stanął m. in. samolot Iskra.

czytaj więcej
Druciki, pająki, radziki...

Ekspozycje można oglądać w legionowskim Muzeum Historycznym tylko do końca roku. 

czytaj więcej
Wyszukiwarka
Kategoria:
Miejscowość:
Szukana fraza:
Wydarzenia
Najbliższe wydarzenia
27 listopada 2014
27 listopada 2014
Pogoda
zagle.pogodynka.pl
Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design