Aktualności
archiwum aktualności
Po sąsiedzku - warto zajrzeć!

Tym czym dla mieszkańców Budapesztu i wszystkich Węgrów jest Balaton, tym dla warszawiaków i mieszkańców środkowej części Mazowsza jest Jezioro Zegrzyńskie.

czytaj więcej
Zobacz! Przeżyj!

Podczas ubiegłorocznych wakacji policjanci z Warmii i Mazur zainicjowali kampanię „Zobacz. Przeżyj”, której celem było zwrócenie uwagi osób wypoczywających nad wodą na zagrożenia wynikające z ich zachowania, jak i otoczenia. 

czytaj więcej
Rajd Rowerowy

Zostały już tylko dwa dni do zgłaszania się na pierwszą edycję rajdu rowerowego turystycznym szlakiem Patriotycznym Polski Walczącej "Odjazdowy Bibliotekarz".

czytaj więcej
Koncerty i nagrody

Tegoroczne obchody Dni Legionowa za nami. Nie zawiodła publiczność oraz gwiazdy wieczoru – idol nastolatek Dawid Kwiatkowski, Margaret oraz De Mono.
                                                    

czytaj więcej
Lewiatan w Kinie Otwartym

18 czerwca (czwartek) Powiatowa Instytucja Kultury po raz ostatni przed wakacjami zaprezentowała film w ramach projektu Kino Otwarte. Tym razem widzowie obejrzeli LEWIATANA w reż. Andrieja Zwiagincewa.

czytaj więcej
Wyszukiwarka
Kategoria:
Miejscowość:
Szukana fraza:
Wydarzenia
Najbliższe wydarzenia
03 lipca 2015
Pogoda
zagle.pogodynka.pl
Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design