Aktualności
archiwum aktualności
Paulina Prokop
Zobaczyć morze oczami niewidomego

Po raz pierwszy na pokładzie stanęłam mając 3 lata, przez 9 lat podziwiałam z okna swojego pokoju piękne żaglówki przemierzające Zalew Zegrzyński.

czytaj więcej
Mają oko na jezioro

System nowoczesnego monitoringu wizyjnego Jeziora Zegrzyńskiego został oficjalnie uruchomiony. Zobaczcie gdzie czuwa, za pośrednictwem sieci kamer, czujne oko ratownika. 

czytaj więcej
Historia, która powraca

Jezioro Zegrzyńskie to coraz atrakcyjniejsze miejsce do wypoczynku. Prężnie rozwijająca się baza turystyczna przyciąga rzeszę mieszkańców pobliskiej Warszawy i innych mniejszych miejscowości. Potrzebę przedsięwzięcia kroków, aby ułatwić dojazd do tego rejonu mieszkańcom, jak i przyjezdnym, dostrzegł starosta Jan Grabiec.

czytaj więcej
POWRÓT DO KRAINY ŁAGODNOŚCI

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie festiwalu poezji śpiewanej „Kraina Łagodności”. W niedzielę, 26 października, w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie obok laureatów konkursu wystąpi Grupa Caryna oraz Roman Roczeń i Krzysztof Kowalewski. 

czytaj więcej
Podsumowanie sezonu kąpielowego nad wodą

O 50 spadła liczba osób, które utonęły w polskich wodach. Wzrost bezpieczeństwa odnotowano nad morzem. W Bałtyku zginęło o połowę mniej osób niż w ubiegłym roku. Tegoroczny sezon kąpielowy był bezpieczniejszy od poprzedniego. 

czytaj więcej
Wyszukiwarka
Kategoria:
Miejscowość:
Szukana fraza:
Wydarzenia
Najbliższe wydarzenia
31 października 2014
31 października 2014
31 października 2014
Pogoda
zagle.pogodynka.pl
Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design