Aktualności
archiwum aktualności
fot. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
Najlepszy chotomowski miód

Gala wręczania nagrody Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego 2015 obfitowała w tradycyjne produkty, które cieszyły nie tylko podniebienie, ale i oko.

czytaj więcej
III edycja Biegu po Złote Jabłko

Ponad 200 osób wzięło udział w niedzielę 22 maja w biegu rodzinnym na dystansie 1 km, biegu głównym na dystansie 10 km i nordic walking. III edycja Biegu po Złote Jabłko odbyła się w Lasach Chotomowskich w Gminie Jabłonna. 

czytaj więcej
Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej.

Nadchodzi trzecia edycja największej (i najlepszej) akademickiej imprezy żeglarskiej w Polsce - Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej!

czytaj więcej
Jeziorko Wieliszewskie

Staraniem Gminnej Spółki Wodnej Wieliszew powstała przegroda faszynowo – ziemna rowu B, kierująca wody rowu C do Jeziora Wieliszewskiego. Pod tą nieco enigmatyczną nazwą kryje się konstrukcja, która ma poprawić czystość wody w tym akwenie.

czytaj więcej
Alpaki w Serocku

Na mapie gminy Serock pojawiło się nowe miejsce, które warto odwiedzić. W małej, spokojnej, malowniczo położonej wśród pól i lasów wsi Zabłocie powstała hodowla alpak. 

czytaj więcej
Wyszukiwarka
Kategoria:
Miejscowość:
Szukana fraza:
Wydarzenia
Najbliższe wydarzenia
Pogoda
zagle.pogodynka.pl
Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design