Aktualności
archiwum aktualności
IX Legionowska Dycha

      Niedzielny, słoneczny poranek zgromadził sporą liczbę zawodników, którzy wystartowali w biegu głównym, IX Legionowskiej "Dyszcce" oraz biegach dla dzieci i młodzieży. Zmagania zawodników oglądała również publiczność, która licznie przybyła, aby dopingować biegaczy oraz zagrzewać ich do jeszcze większego wysiłku. Słychać było głośne okrzyki publiczności, gromkie brawa, które pomagały zawodnikom pokonać ostatnie kilometry biegu oraz przełamywać swoje słabości.

czytaj więcej
I Półmaraton Zegrzyński

        Za nami pierwszy tego typu, premierowy bieg, który miał miejsce w Powiecie Legionowskim. W sobotę 27 maja odbył się historyczny I Półmaraton Zegrzyński. Nazwa biegu jest nieprzypadkowa. Zaplanowana trasa biegu wiodła m.in. wzdłuż brzegu Zalewu Zegrzyńskiego (ul. Rybaki - Gmina Nieporęt, ul. Warszawska – chodnik).

czytaj więcej
fot. gazetapowiatowa.pl
IV Bieg po Złote Jabłko

        IV Bieg po Złote Jabłko odbył się 14 maja 2017 roku w Lasach Chotomowskich, przy ul. Generała Lucjana Żeligowskiego w Chotomowie. Biegi, które poprzedziły bieg główny odbyły się w kolejności: Marsz Nordic Walking - godz. 10.30, Bieg Rodzinny - 10.50, w którym mogli wziąć udział rodzice z dziećmi.

czytaj więcej
V Bieg Wojciechowy na 10 km
V Bieg Wojciechowy – Serock

        W miniony weekend, w Serocku odbył się V Bieg Wojciechowy. Impreza biegowa miała miejsce 07.05.2017 roku w niedzielę. Bieg Główny na 10 km zgromadził na starcie 226 osób (52 kobiety oraz 174 mężczyzn). 

czytaj więcej
Wyszukiwarka
Kategoria:
Miejscowość:
Szukana fraza:
Wydarzenia
Najbliższe wydarzenia
29 czerwca 2017
Pogoda
zagle.pogodynka.pl
Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design