Aktualności
archiwum aktualności
Tablica informacyjna z nazwą miejscowości
Prelekcja dr Mirosława Pakuły - Muzeum Historyczne w Legionowie

18.03.2018 o godz. 15.00 Muzeum Historyczne w Legionowie zaprasza na prelekcję dr Mirosława Pakuły na temat historii kolejnictwa i przeszłości kolei. Wykład będzie dotyczył Kolei w Powiecie Legionowskim, a szczegółowo „Zarysu historii i śladów przeszłości”.

czytaj więcej
Zimowy Poland Bike Marathon 2018 - Nieporęt

Zimowy Poland Bike Marathon, finałowa edycja zawitała w tym roku do Gminy Nieporęt, a właściwie do Nieporętu, położonego w Powiecie Legionowskim, usytuowanego w pobliżu głównej atrakcji turystycznej, Zalewu Zegrzyńskiego.

czytaj więcej
Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego 2017 roku

Powiat Legionowski organizuje po raz kolejny Plebiscyt na najlepszego sportowca Powiatu Legionowskiego 2017 roku. Zgłaszanie kandydatów do Listy Nominowanych w konkursie kończy się z dniem 21.03.2018 roku.

czytaj więcej
fot. Michał Machnacki
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Wieliszew

W niedzielę 04.03.2018 w Wieliszewie odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tropem Wilczym, upamiętniający żołnierzy podziemia antykomunistycznego (niepodległościowego) w latach 1945 – 1963. Od 2015 roku bieg ten ma charakter ogólnopolski, w którym uczestniczy wiele miast z całej Polski oraz z zagranicy. Pierwszy bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbył się w lesie, w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego, w 2013 roku (miał charakter survivalowy).

czytaj więcej
Wyszukiwarka
Kategoria:
Miejscowość:
Szukana fraza:
Wydarzenia
Najbliższe wydarzenia
Pogoda
Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design