Aktualności
archiwum aktualności
II bieg Niepodległości w Stanisławowie Pierwszym, gm. Nieporęt

      11.11.2017 z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbędzie się II Bieg Niepodległości w Stanisławowie Pierwszym, w gm. Nieporęt. Osoby, które wezmą udział w zawodach będą mogły wystartować na dystansach 400m, 800m. 

czytaj więcej
Biegi w Serocku i Wieliszewie

      Już za tydzień w niedzielę 29.10.2017 roku odbędzie się impreza biegowa na rynku miejskim w Serocku. Organizatorem biegu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Serocku. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Serock Pan Sylwester Sokolnicki.

czytaj więcej
Spektakl teatralny "Pewniak". Wstęp wolny!

Stowarzyszenie Myślących Pozytywnie, Klub Teatralny „DYKTA” oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie zapraszają na spektakl „Pewniak” w reżyserii Jakuba Wonsa, który odbędzie się w niedzielę 22 października br. o godz. 18.00 w legionowskiej Poczytalni przy ul. Kościuszki 8A. W roli głównej wystąpi Sebastian Cybulski, aktor teatralny, filmowy i serialowy (m.in. „Barwy Szczęścia”, „Czas Honoru”).

czytaj więcej
Wygraj książkę

Poczytalnia ogłasza konkurs, w którym wygrać można jedną, dwie, a nawet dziewięć różnych książek! Co należy zrobić? Pobrać plik z pytaniami konkursowymi i odpowiedzieć na 3 pytania dotyczące wybranej książki. 

czytaj więcej
Wyszukiwarka
Kategoria:
Miejscowość:
Szukana fraza:
Wydarzenia
Najbliższe wydarzenia
23 października 2017
Pogoda
Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design